Parasite Eve: friss klipszám a Bring Me The Horizontól
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Parasite Eve: friss klipszám a Bring Me The Horizontól
Parasite Eve címmel új dalt mutatott be a Bring Me The Horizon. A szám a karantén hónapjai alatt született.
Friss dallal jelentkezett a brit Bring Me The Horizon, akik jelenleg még a tavalyi amo album köreit futják, azonban az utóbbi hónapok elzárkózása során náluk is beindultak a kreatív energiák. A Parasite Eve-et Oli Sykes énekes és Jordan Fish billentyűs/sampleres jegyzi szerzőként, és a következő időszakban több további szám is követi majd, amelyeket szintén a karantén heteiben írtak. Érdekesség, hogy a banda jelenleg a Post Human gyűjtőmunkacím alatt négy, egyenként teljesen különböző hangulatú és megközelítő EP-n dolgozik, ezek elvileg jövőre jelennek majd meg.
Hozzászólások
0
soad
5 years ago
Idézet - Leo Bonhart:
Idézet - valarmorgulisz:
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.
Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.
Igen, remekül lenyúlták Mick Gordon sítlusát.
Hát mivel Ő volt a proudecere a dalnak, ezért szerintem ez nem lehet annyira meglepő
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.
Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.
Feladom. Feltartom a kezem és csak ámulok. Amióta Jordan belépett a bandába lett egy középszerű tucat deathcore bandából egy hibázni nem tudó, iszonyú jó dalokat (direkt nem írtam be a metál szót) írni tudó zenekar lett. 2013 óta még csak közepes dalt sem írtak.
Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.
Hozzászólások
Hát mivel Ő volt a proudecere a dalnak, ezért szerintem ez nem lehet annyira meglepő
Igen, remekül lenyúlták Mick Gordon sítlusát.
Modern, vagány, erős és ragadós. Emellé most a mondanivaló is patika.