„Kétségtelenül ez az egyik legagresszívebb dalunk eddig”
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
„Kétségtelenül ez az egyik legagresszívebb dalunk eddig”
Run címmel új dalt mutatott be a Zeal & Ardor. A zenekar már nagyban dolgozik a következő albumon.
Legutóbb 2018-ban jelentetett meg nagylemezt Stranger Fruit címmel az avantgarde, besorolhatatlan, black metalos alapú muzsikában utazó Zeal & Ardor. A tavalyi Wake Of A Nation EP után most a zenekar bemutatta a Run című szerzeményt, amely már a következő anyag előfutára. Az albumról egyelőre annyit tudni, hogy a csapat nevét viseli majd címként. „Miközben a dalban ismerős elemek is jelen vannak, megadja az alaphangot azt illetően is, mi várható – mondja a frontember Manuel Gagneux. – Kétségtelenül ez az egyik legagresszívebb dalunk eddig, de csupán az előörs, szóval fussatok, amíg tehetitek.”
Szóljon hozzá!