Két újabb amerikai platinalemezzel gazdagodott a Five Finger Death Punch
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Két újabb amerikai platinalemezzel gazdagodott a Five Finger Death Punch
Újabb amerikai platinalemezeknek örülhet a Five Finger Death Punch. Zoliék december 8-án Bécsben koncerteznek az In Flames és az Of Mice And Men társaságában.
Eddig sem nagyon képezhette vita tárgyát, hogy az utóbbi évtized legsikeresebb feltörekvő amerikai metalbandája a magyar Zoltan Bathory alapította Five Finger Death Punch, azonban most újabb kemény tények bizonyítják ezt. A csapat második lemeze, a 2009-es War Is The Answer tavaly év elején érte el a platinastátuszt a világ legnagyobb zenei piacán, most pedig két másik soralbumuk is elnyerte ezt az elismerést az Egyesült Államokban: a 2011-es American Capitalist és a 2013-as The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Volume 1 is átlépte a bűvös határt. Mindez cseppet sem lebecsülendő: az ebben az évtizedben, vagyis 2010 óta megjelent metallemezek közül eddig mindössze a Metallica tavalyi Hardwired... To Self-Destruct albumának eladásai haladták meg odaát az egymilliós eladási példányszámot. Mindebbe ma már természetesen nem kizárólag a fizikai eladások, és nem is csak a digitális letöltések számítanak bele, hanem egy speciális átszámítás révén az audio- és videóstreamek is.
Zoliék december elején egy A Decade Of Destruction című válogatással ünnepelték meg az elmúlt szédületes éveket. A Death Punch november 16. óta ismét Európában turnézik. Magyarországhoz legközelebb december 8-án, a bécsi Stadthallében lehet megnézni őket az In Flames és az Of Mice & Men társaságában.
Szóljon hozzá!