Itt az új Testament címadója: „Nagyon sok minden történik ezekben a dalokban”
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Itt az új Testament címadója: „Nagyon sok minden történik ezekben a dalokban”
Október 28-án jelenik meg a Testament új nagylemeze, a The Brotherhood Of The Snake. A zenekar ősszel az Amon Amarth társaságában turnézik Európában, és most bemutatták a címadó szám szöveges videóját is.
Mint egy friss interjúból kiderült, elképesztően stresszesen készült el a Testament új albuma, de a lényeg, hogy a zenekarnak sikerült a munka végére járnia. Most bemutatták a címadó szám szöveges videóját is a The Brotherhood Of The Snake-hez, amely zeneileg igen súlyosnak ígérkezik, még az ő szintjükön is. „Nagyon-nagyon jól sült el a dolog, roppant elégedett vagyok vele”, mondta az albumról nemrég Eric Peterson gitáros. „Változatos, de epikus is a lemez, és mentes mindenféle kommersz jellegtől. Harminc évnyi zenerögzítés és annyi különböző eljárás kipróbálását követően szerintem most rátaláltunk egy nagyon metalos formulára. Szerintem azoknak a metalrajongóknak szól az album, akik nem pusztán annyit néznek, hogy valamiben thrashes ütemek meg riffek vannak, hanem átfogóan, minden apróságra odafigyelnek. Nagyon sok minden történik ezekben a dalokban, és már ugye a cím is arra utal, hogy van az egésznek valami mélysége, és nem merül ki annyiban a dolog, hogy satan’s death vagy kill ’em all. Na jó, nem, a Kill ’Em All gyilkos, bocsánat. De érted, mire gondolok.”
A Brotherhood Of The Snake-re az alábbi dalok kerülnek fel:
01. Brotherhood Of The Snake 02. The Pale King 03. Stronghold 04. Seven Seals 05. Born In A Rut 06. Centuries Of Suffering 07. Neptune's Spear 08. Black Jack 09. Canna-Business 10. The Number Game
A Juan Urteaga, illetve Eric Peterson és Chuck Billy producerkedése mellett készített lemez borítóját Eliran Kantor álmodta meg, a keverést és a maszterelést pedig Andy Sneap végezte. A Testament október végétől az Amon Amarthtal turnézik Európában. Júliusi rockmaratonos koncertjükről itt olvashatsz.
Hozzászólások
12
2
pekkae
9 years ago
Remélem, hogy nem ez a legerősebb szám a lemezen, és tartogatnak nagy meglepetéseket. nem rossz ez a szám, de kell még valami. Szerintem jó lesz!
Nagyon szeretem a Testament-et, de az elsöprő lendületet leszámítva ez szerintem is rutinmunka, semmi extra. Én is imádom az első 2-3 albumot, sőt, teszett a Ritual is, a Low / Gathering páros is (nálam ez a 2 kedvenc), de valahogy ez is olyan, mint a Formation és a Dark Roots: jó-jó, de mégis "üres", ha értitek, mire gondolok. Remélem az egész lemez egyben ütős(ebb) lesz, mert a mostani felállás tényleg all-star amúgy!
Nekem a Dark Roots csalódás volt, a Formationt a megjelenéskor széthallgattam, de kikopott a rotációból, ezt a dalt a Formation lemez erősebb dalaihoz tudnám hasonlítani. Elsőre lelkesebb voltam, de többszöri hallgatás után messze nem hozza azt a szintet, amit a számomra etalon Gathering album dalai.
Gyúrhattak volna egy kicsit még a hangzásra.Egy kis groove dobott volna rajta. Profik.Tudják hogyan kell rutinból kirázni egy lemezt.Az ének témák kimondottan gyilkosak.Van benne egy kis Dublin Death íz is..
A Dark Rootsot még ennyi év után is mindig előveszem, zseniális album. Az után, és ilyen beharangozással nem egyszerű olyat alkotni, hogy legalább ugyanazt a mércét elérjék, nem hogy átugorják. Ebből az egy dalból még nehéz következtetést levonni, mert mindig változatosak voltak ezek a fiatalemberek, megvárnám a teljes albumot.
Hozzászólások
Én is imádom az első 2-3 albumot, sőt, teszett a Ritual is, a Low / Gathering páros is (nálam ez a 2 kedvenc), de valahogy ez is olyan, mint a Formation és a Dark Roots: jó-jó, de mégis "üres", ha értitek, mire gondolok.
Remélem az egész lemez egyben ütős(ebb) lesz, mert a mostani felállás tényleg all-star amúgy!
Ebből az egy dalból még nehéz következtetést levonni, mert mindig változatosak voltak ezek a fiatalemberek, megvárnám a teljes albumot.