Egyvalaki kimarad a klasszikus Smashing Pumpkins újjáalakulásából
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Egyvalaki kimarad a klasszikus Smashing Pumpkins újjáalakulásából
Részben valóban összejön a klasszikus Smashing Pumpkins újjáalakulása, ám egy tag nem lesz ott a formálódó turnén: D’Arcy Wretzky basszer kimarad a reunionből.
Múlt héten közös fotót posztolt a stúdióból Billy Corgan és Jimmy Chamberlin, amelyen James Ihával, a Smashing Pumpkins klasszikus felállásának gitárosával diskurálnak. Mindez csak tovább tüzelte a pletykákat, amelyek a zenekar alapleosztásának újjáéledéséről szóltak, és amelyeket Billy sem igazán sietett cáfolni az utóbbi időkben. Némiképp indirekt formában, de szintén megerősítette a találgatásokat D’Arcy Wretzky basszusgitáros később kiadott nyilatkozata – ám egyúttal azt is, hogy az újjáalakulás nem terjed ki mindenkire. „Elnézést kérek minden Smashing Pumpkins-rajongótól, akik izgatottan várják a zenekar eredeti tagjaival lefolytatandó újjáalakuló turnét”, írta a Blast Echónak D’Arcy. „Számomra is nagy csalódás ez, de én nem leszek ott velük. Csak tegnap tudtam meg, hogy úgy döntöttek: egy másik basszusgitárossal indulnak neki.” Az okokról egyelőre nem tudunk semmit, de a döntés némiképp meglepő, mert Corgan pár évvel ezelőtt elásta a csatabárdot D’Arcyvel, és ha hihetünk a basszernek, azóta összesen négy alkalommal próbálta meg visszaédesgetni a csapatba.
A '90-es évek egyik legsikeresebb amerikai alternatív rockbandájának alapfelállása olyan klasszikus nagylemezeket tett le az asztalra, mint az 1991-es Gish, az 1993-as Siamese Dream, illetve karrierjük csúcsalkotása, az 1995-ös, dupla Mellon Collie And The Infinite Sadness. A négyes utoljára 1999. április 24-én, Los Angelesben állt közösen színpadon.
Hozzászólások