Az Omega Diatribe lesz a Gojira budapesti nyitóbandája
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Az Omega Diatribe lesz a Gojira budapesti nyitóbandája
A hazai Omega Diatribe játszik július 5-én, a Gojira előtt Budapesten. A csapat már dolgozik új nagylemezén.
Éppen új albumán dolgozik a budapesti, extrém groove metalban utazó Omega Diatribe, akik emellett szakítottak időt arra is, hogy egy új videóklipet készítsenek áprilisi düreres koncertjükön. Jelenleg a zenekar több zenei producerrel tárgyal, hogy kinek a vezetésével nyerje el a végleges formáját a lemez, amely a tervek szerint a jövő év elejére datálható. Mielőtt azonban erre sor kerülne, a zenekar nagy lehetőséggel élhet: július 5-én ők lesznek a Gojira előzenekara Budapesten, a Barba Negra Trackben. Részletek itt.
A csapat idei éve egyébként kisebb-nagyobb változásokkal indult, hiszen a ritmusgitáros Császár Attila helyére a régebbi felállású Horda zenekar énekeseként ismert Höflinger Tamás lépett. A zenekar lendülete ugyanakkor töretlen: Abstract Ritual című lemezüket nem kisebb név vette szárnyai alá, mint a Universal Music.
Hozzászólások
6
alazatos_toitoi
9 years ago
nahát ez tök jó hír sztem :) kíváncsi voltam már rájuk.
Hozzászólások