Accept-műsorral melegíti be a közönséget a Helloween előtt Udo az Arénában
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
Accept-műsorral melegíti be a közönséget a Helloween előtt Udo az Arénában
Októberben ismét Magyarországon koncertezik a Michael Kiskével és Kai Hansennel kiegészült Helloween. Előzenekarként Udo Dirkschneider Accept-dalokat játszó szólóformációja lép majd színpadra a Papp László Budapest Sportarénában.
Máris dolgozik Charlie Bauerfeind és Dennis Ward felügyelete mellett új nagylemezén a hetes felállású Helloween, akik a 2020 őszétől induló időszakot ismét turnén töltik majd a hatalmas sikert aratott, Magyarországot is elért Pumpkins United turné után. A United Alive névre keresztelt túra Magyarországot is érinti majd: a csapat október 19-én Budapesten, a Papp László Sportarénában lép színpadra a Livesound szervezésében. Ha mindez nem lenne elég, most bejelentették, hogy az előzenekar sem akárki, ugyanis Udo Dirkschneider szólóbandájának kizárólag Accept-dalokat játszó változata, a Dirkschneider melegíti majd be a közönséget a teljes körúton, így Magyarországon is.
Máshol meg megjelent ("rockkönyv".hu) hogy pont hogy nem Accept-dalokkal...akkor most kinek kell hinni? :)
Udo az U.D.O. zenekarral valóban egyáltalán nem játszik már Acceptet, erre a turnéra azonban nem az U.D.O.-t, hanem a Dirkschneider zenekart jelentették be. Utóbbival kizárólag Acceptet játszott eddig is, és idén Wackenben is fellép mindkét zenekarral: az U.D.O.-val a szólódalait nyomja majd, a Dirkschneiderrel meg Metal Heart emlékműsort.
Persze ettől még lehet, hogy trükkösen elmegy a Helloween elé Dirkschneider néven U.D.O.-műsort tolni, de a fentiek alapján én erre látok kisebb esélyt. :)
az accept wolf hoffman nelkul komolytalan. amióta mark nyomja a bandaban, es latszik mennyivel jobb lett volna, ha ez a 80-as evelben is igy lett volna, udo elkezdett idegesiteni.
ezt azért el kellett olvasni párszor, mire megértettem, mire gondolt a költő :)
az accept wolf hoffman nelkul komolytalan. amióta mark nyomja a bandaban, es latszik mennyivel jobb lett volna, ha ez a 80-as evelben is igy lett volna, udo elkezdett idegesiteni.
Hozzászólások
Udo az U.D.O. zenekarral valóban egyáltalán nem játszik már Acceptet, erre a turnéra azonban nem az U.D.O.-t, hanem a Dirkschneider zenekart jelentették be. Utóbbival kizárólag Acceptet játszott eddig is, és idén Wackenben is fellép mindkét zenekarral: az U.D.O.-val a szólódalait nyomja majd, a Dirkschneiderrel meg Metal Heart emlékműsort.
Persze ettől még lehet, hogy trükkösen elmegy a Helloween elé Dirkschneider néven U.D.O.-műsort tolni, de a fentiek alapján én erre látok kisebb esélyt. :)
ezt azért el kellett olvasni párszor, mire megértettem, mire gondolt a költő :)