2022-re tolták a Korn és a Psychotic Waltz magyarországi koncertjeit
Információ
Thank you for installing VP Merchant template. Please validate your copy of the template package. Go to VP Merchant template settings in Joomla Administrator and add your Download Key under Membership Information section.
Home
2022-re tolták a Korn és a Psychotic Waltz magyarországi koncertjeit
Egy-egy évvel eltolták a Korn és a Psychotic Waltz budapesti bulijait. Jonathan Davisék 2022. június 21-én, Dan Rockék 2022. május 29-én lépnek fel Magyarországon.
Ismét eltolták a Korn budapesti fellépését. A zenekar eredetileg tavaly június 9-én játszott volna az Arénában, majd idén június 3-ára halasztották a fellépést – hogy aztán megint eltolják majdnem három héttel későbbre, június 22-ére. Mivel a turné idén sem jön össze, most már a negyedik dátumot lehet felvésni a buli mellé: 2022. június 21-ét. A helyszín változatlan, a megvásárolt jegyek automatikusan érvényesek az új időpontra is. Az előzenekar Gojira fellépésével kapcsolatban még folynak az egyeztetések a francia csapat képviselőivel, ezért a szervezők kérik a jegyvásárlók szíves türelmét. Részletek itt.
Tavaly februárban, az InsideOut gondozásában jelent meg a Psychotic Waltz visszatérő, ötödik albuma, a The God-Shaped Void, amelynek turnéján a zenekar Magyarországon is fellép majd. Devon Gravesék eredetileg idén május 20-án játszottak volna a Dürer Kertben, ám a buli most átkerült 2022. május 29-ére, új helyszínre, a Barba Negrába. Részletek itt.
Hozzászólások
0
BS11
5 years ago
Idézet - Szabó Gábor:
Na király. Azt hittem véletlenül elküldtem befejezetlenul, erre csak a vége ment át. Mindegy. Attila csak annyit írtam, hogy a hiszti talán erős volt részemről. És a Fezen esetében írtam, hogy mennyire vártam az idei felhozatalt, de akkor jövőre.
Megbeszéltük Gábor, semmi gond. Én is várom, mint mindannyian, h történjen már valami!
Na király. Azt hittem véletlenül elküldtem befejezetlenul, erre csak a vége ment át. Mindegy. Attila csak annyit írtam, hogy a hiszti talán erős volt részemről. És a Fezen esetében írtam, hogy mennyire vártam az idei felhozatalt, de akkor jövőre.
BS11! Jó lenne már ha mindenkinek eljutna az agyáig, hogy ehhez a szervezőnek semmi köze. Hogy a faszba szervezzen koncertet az ilyen hisztizőknek, ha el sem indul a turné. A pénzed pedig a Kornnál pihen nem a Live Nation - nél. Na engem ez a megértő hozzáállás zavar, nem a promóter üzletpolitikája.
Lesszarom a Kornt is, csak szólok, a SOAD lemondta bulikat, így se nála, se másnál nem pihen a pénzünk..Mondjuk a Barba Negra tulaj az utolsó forintig visszaadta az jegyek árát. A véleményem mondtam el, nem hisztiztem. A lényeg: csak, hogy értsd. Ha nem jó az új dátum, a nation nem adja vissza a pénzed, ha van új dátum. DE! Vehetsz tököm tudja milyen utlványt, amivel egy később s más koncert majd tudsz jjegyet venni. Eszenyi Attila
Na ezért nem vettem meg tavaly a PW-re, meg az Opethre se a jegyet,mert sejtettem, hogy az időpont még korántsem biztos. Koncertért oltatni meg nem fogok.
Ne is!!!! Csak a birkák hagyják hogy a Bill Gates beléjük ültesse a chipet az álvírus ellen ami nem is létezik. Az igazi rocker átlát a szitán és nem áll be a sorba!
Na ezért nem vettem meg tavaly a PW-re, meg az Opethre se a jegyet, mert sejtettem, hogy az időpont még korántsem biztos. Koncertért oltatni meg nem fogok.
BS11! Jó lenne már ha mindenkinek eljutna az agyáig, hogy ehhez a szervezőnek semmi köze. Hogy a faszba szervezzen koncertet az ilyen hisztizőknek, ha el sem indul a turné. A pénzed pedig a Kornnál pihen nem a Live Nation - nél. Na engem ez a megértő hozzáállás zavar, nem a promóter üzletpolitikája.
zért örülök, hogy sikerült még egy évig bent tartani a pénzünket...2019-ben vettük meg a jegyeket a Korn-ra...2019-ben!!! és az akkor megvásárolt belépőkkel 2022. június 21-én ott lehetünk egy koncerten...ha meg nem jön össze, akkor majd 2023. június faszom tudja hanyadikán tekinthetjük meg...hajrá magyarország, hajrá magyarok!!! Engem azért zavar a livenation üzletpolitikája...gondolom csak engem...
Hozzászólások
Megbeszéltük Gábor, semmi gond. Én is várom, mint mindannyian, h történjen már valami!
Ne is!!!! Csak a birkák hagyják hogy a Bill Gates beléjük ültesse a chipet az álvírus ellen ami nem is létezik. Az igazi rocker átlát a szitán és nem áll be a sorba!
Sajnos szinte biztos, hogy emelkedni fognak az árak (még jobban)...